Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Zatoki autobusowe w Bielsku -Białej / 2020-10-07

    Współcześnie, jednym z głównych problemów środowiskowych jest zanieczyszczenie powietrza Zwłaszcza ruch drogowy ma szkodliwe oddziaływanie na jakość powietrza, co niewątpliwe wpływa na nasze zdrowie i jakość naszego życia.
      Ograniczenie szkodliwych emisji w ruchu drogowym stanowi zatem istotny cel każdego miasta. Aby je zredukować, coraz więcej władz powiatów i gmin zachęca swoich mieszkańców do korzystania z transportu publicznego zamiast używania samochodów osobowych. Miasta sukcesywnie modernizują swój tabor komunikacji miejskiej, remontują przystanki, a także, w celu zachowania płynności ruchu, budują bądź modernizują zatoki autobusowe. 
      W Bielsku-Białej CEMEX Infrastruktura wykonuje zatoki autobusowe z betonu cementowego C35/45. Realizacja tego projektu jest możliwa dzięki bliskiej lokalizacji wytwórni betonu towarowego CEMEX Czechowice-Dziedzice. To kolejna inwestycja CEMEX Infrastruktura, która z pewnością posłuży przez wiele lat zarówno dla mieszkańców, jak i dla władz miasta, bez ryzyka ponoszenia kolejnych kosztów związanych z eksploatacją.