Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Targi "Autostrada" Kielce / 2016-06-15

Takiego dialogu jak podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa w Kielcach nie ma nigdzie indziej.

W czasie wystawy, która odbyła się od 31 maja do 2 czerwca w Targach Kielce rozmawiano o kierunkach rozwoju sektora drogownictwa w Polsce i Europie. Udział w wydarzeniu wzięli między innymi Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury i Budownictwa, Jerzy Szmit – Podsekretarz Stanu w MIiB oraz Stanisław Karczewski – Marszałek Senatu RP. 

Przestawiciele CEMEX Infrastruktura w składzie: Andrzej Wójtowicz i Michał Hebdaś, przedstawili przezentację na temat "Beton RCC - doświadczenia krajowe" podczas Seminarium "Buduj drogi betonowe – to się opłaca". Przedstawiono polskie i światowe doświadczenia w budowie lokalnych dróg z nawierzchnią z betonu wałowanego. 

Uczestnicy Seminarium mieli także możliwość zapoznania się z obiektywnym, wykonanym przez niezależny zespół ekspertówpod kierownictwem prof. Antoniego Szydło, raportem na temat badań i analiz kosztów budowy i utrzymania nawierzchni betonowych i asfaltowych. Raport ten przedstawia, że dzięki niższym kosztom utrzymania drogi betonowe stanowią bardziej korzystne finansowo rozwiązanie dla inwestorów.
Zachęcamy do zapoznania się z wnioskami zawartymi w raporcie.

Materiały z seminarium dostępne pod adresem:
http://www.polskicement.pl/Seminarium_BUDUJMY_DROGI_BETONOWE_TO_SIE_OPLACA_1_czerwca_2016_Kielce-378