Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Seminarium pn. „Samorządowe Drogi Betonowe” / 2023-07-21

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem, przyciągnęło uczestników z całego kraju, którzy byli zainteresowani nie tylko budową dróg, ale także ścieżek rowerowych, parkingów, placów postojowych itp., których w bogatym portfolio firmy Cemex Polska nie brakuje!

Podczas Seminarium Pan Michał Hebdaś – Menadżer Biznesu Projektów Infrastrukturalnych Cemex Polska, wygłosił referat pt. „Drogi betonowe z betonu wałowanego RCC najlepszym rozwiązaniem w lasach, na terenach zielonych, ekologicznych, Natura 2000. Ścieżki rowerowe z betonu wałowanego”, prezentując w nim wiele ciekawych treści dot. zalet nawierzchni betonowych, które zostały poparte naukowymi badaniami i praktycznymi doświadczeniami.

Ponadto podczas spotkania zostały omówione zagadnienia związane z technologią budowy dróg betonowych, zostały pokazane doświadczenia z budowy i konkretne realizacje samorządowych dróg betonowych w Polsce, a także odbyła się relacja on-line/połączenie z wykonawcą nawierzchni betonowych, znajdującym się na placu budowy.

Zostały wręczone tytuły „Dobrego Gospodarza” Samorządowcom, którzy wybudowali drogi betonowe – w ceremonii wręczania wyróżnień uczestniczył m.in. Pan Włodzimierz Chołuj – Członek Zarządu Cemex Polska oraz Członek Zarządu SPC.

Tegoroczni laureaci zbudowali łącznie ponad 222 km lokalnych dróg o nawierzchni betonowej!

Każdy uczestnik spotkania otrzymał także Certyfikat z zakresu budowy i utrzymania nawierzchni betonowych.