Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg" w Węgrowie / 2018-05-18

               18 kwietnia w Węgrowie CEMEX Infrastruktura miała zaszczyt gościć na Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg”, które odbyło się w Węgrowie. Było to już trzecie z cyklu seminariów, kolejne po Lublinie i Siedlcach.
               Spotkanie zostało zorganizowane przez firmy CEMEX oraz WIKRUSZ, a także Stowarzyszenie Producentów Cementu pod Patronatem Honorowym Starostów – Sokołowskiego i Węgrowskiego. Słuchaczami seminarium byli przede wszystkich przedstawiciele okolicznych samorządów oraz przedstawiciele firm wykonawczych.
               Podczas seminarium poruszono tematykę zalet budowania dróg betonowych w technologii betonu wałowanego (RCC), omówiono koszty budowy tych dróg w porównaniu do technologii asfaltowej, a także omówiono szereg przykładowych realizacji.
               Jednym z prelegentów wydarzenia był Członek Zarządu CEMEX Infrastruktura – Michał Hebdaś, który przedstawił słuchaczom przykładowe realizacje CEMEX Infrastruktura w technologii betonu wałowanego RCC – między innymi betonową drogę gminną w gminie Puszcza Mariańska oraz plac betonowy na terenie Browaru Arcyksiążęcego w Żywcu.

_IMG_7053  _IMG_7024

_IMG_7031  _IMG_7097