Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Seminarium - "Nawierzchnie betonowe - trwałe i bezpieczne rozwiązania dla dróg dolnośląskich" / 2018-03-08

             Wraz z początkiem roku 2018 nastąpiło ożywienie na rynku inwestycji publicznych. Jak wynika z naszej obserwacji rynku, ciągle rośnie zainteresowanie nawierzchniami betonowymi, a co za tym idzie, rośnie zapotrzebowanie rynkowe na firmy z odpowiednim zapleczem technicznym oraz wiedzą dotyczącą technologii. CEMEX Infrastruktura, jako lider rynku nawierzchni betonowych, już w lutym rozpoczął prowadzenie cyklu seminariów poświęconych zagadnieniom związanym z budową, użytkowaniem oraz utrzymaniem dróg betonowych z betonu wałowanego (RCC).
            Tegoroczny cykl seminariów rozpoczęliśmy w gminie Trzebnica. Dokonując wyboru kierowaliśmy się przede wszystkim innowacyjnym oraz pro-inwestycyjnym charakterem miasta. Seminarium odbyło się 13 lutego w budynku Urzędu Miasta Trzebnica, dzięki uprzejmości Burmistrza – Marka Długozimy. Wspólnie z burmistrzem mieliśmy przyjemność gościć burmistrzów oraz wójtów z okolicznych gmin.
           W trakcie spotkania, poza prezentacjami dotyczącymi głównych zagadnień związanych z nawierzchniami betonowymi, nie zabrakło oczywiście dialogu z przedstawicielami władz lokalnych. Głównymi tematami poruszanymi w trakcie dialogu były  potencjalne problemy oraz ich rozwiązania w trakcie realizacji inwestycji, a także utrzymanie nawierzchni drogowych w okresie zimowym.
           Kolejne seminaria już wkrótce będą realizowane w innych częściach kraju. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w seminarium, bądź chcą Państwo zorganizować szkolenie dla swoich pracowników, skontaktuj się z nami poprzez zakładkę KONTAKT.

DSC06298-36  DSC06254-5