Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Gmina Troszyn – Przekazanie terenu budowy / 2023-05-31

To kolejne zadanie, które będziemy mieć przyjemność realizować dla Gminy Troszyn – pierwszy projekt wykonywaliśmy w 2020 r. za sprawą wygranego pod koniec 2019 r. postępowania przetargowego.

Przy realizacji niniejszego zadania firma Cemex Polska będzie mogła wykorzystać nie tylko beton z własnej wytwórni WBT Ostrołęka, ale również kruszywo z należącego do Cemex lokalnego Zespołu Żwirowni Borowce, znajdującego się na terenie Gminy.
 
Przy realizacji projektów drogowych wytrwale dążymy do wykorzystywania własnych materiałów, co daje nam pewność jakości i trwałości budowanych dróg.
Cieszymy się, że Gmina Troszyn po raz kolejny, konsekwentnie, zdecydowała się na budowę dróg w technologii betonu wałowanego, doceniając jej liczne zalety!

Aktualne zadanie zostało podzielone na dwa etapy – Etap I „Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Troszyn”, obejmujące wykonanie trzech odcinków dróg gminnych:
  • odcinek nr 1 – Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Janki Stare,
  • odcinek nr 2 – Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Łątczyn (etap I),
  • odcinek nr 3 – Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Łątczyn (etap II)
 zostanie wykonane przez firmę Cemex Polska. 

W dniu podpisania Umowy doszło także do wprowadzenia i protokolarnego przekazania Wykonawcy, przez Zamawiającego, terenu budowy.

Termin realizacji przedmiotu Umowy wynosi 16 miesięcy.