Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Efektywna praca zimą – zakończenie „przerwy zimowej” / 2023-05-10


Czas przerwy zimowej nie oznaczał jednak całkowitego zawieszenia robót – niektóre prace mogły być kontynuowane, jeśli pozwalała na nie technologia.

Jednak postępy podczas zimy to nie tylko prace budowlane – mniejsze natężenie prac na budowie pozwalało na poświęcenie większej ilości czasu na prace związane z uczestniczeniem w postępowaniach przetargowych, przygotowywaniem się do nowych tematów oraz szerszym planowaniem harmonogramów robót.

Aktualnie Cemex Polska prowadzi prace wykończeniowe dla Browarów Żywiec, gdzie wykonaliśmy ponad 5000 m2 podbudowy i nawierzchni z betonu wałowanego oraz na zadaniu dot. modernizacji infrastruktury drogowej na Zakładzie ArcelorMittal w Sosnowcu, gdzie sprawujemy rolę Generalnego Wykonawcy.

Ponadto prężnie realizujemy nowy projekt dla SK hi-tech battery materials Poland, gdzie do wykonania jest aż 9000 m2 nawierzchni betonowej z betonu C35/45!

Dodatkowo zaczynamy również inwestycje dot. budowy drogi wewnętrznej na terenie Portów Gdańskich, a także budowę placów składowych dla Kopalni Surowców Mineralnych w Parsęcku.