Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

CEMEX Infrastruktura na VII Krakowskich Dniach Nawierzchni / 2020-12-01

      W dniach 18-20 listopada 2020 r. przedstawiciele CEMEX Infrastruktura mieli zaszczyt uczestniczyć w VII edycji Krakowskich Dni Nawierzchni. Organizatorem wydarzenia było Wydawnictwo „Media-Pro” Polskie Media Profesjonalne.
      Krakowskie Dni Nawierzchni to jedna z największych konferencji w Polsce poświęcona tematyce nawierzchni drogowych, zrzeszająca specjalistów reprezentujących wszystkie etapy procesu inwestycyjnego. Tegorocznej edycji na skutek pandemii nie udało się zorganizować w tradycyjnej formie, ale organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby przestrzeń wirtualna, do której przeniesiono wydarzenie, była równie interesująca.
     Głównym celem VII Krakowskich Dni Nawierzchni była prezentacja szerokiego wachlarza wiedzy oraz punktów widzenia dotyczących infrastruktury drogowej, a także wymiana doświadczeń podczas interaktywnych dyskusji.
Panele eksperckie dotyczyły zarówno bieżących problemów, z jakimi musi się zmierzyć drogownictwo w czasach pandemii, a także wykorzystywania technologii asfaltu oraz betonu w budowie wszelkiego rodzaju sieci drogowych.
      Jednym z prelegentów wydarzenia był Michał Hebdaś - Członek Zarządu CEMEX Infrastruktura, który podczas swojego wystąpienia zaprezentował słuchaczom program badawczy technologii betonu wałowanego na odcinku drogi DD52, realizowany z firmą Budimex. Kolejnym tematem były przykładowe realizacje samorządowych dróg betonowych wykonane przez CEMEX Infrastruktura w technologii betonu wałowanego RCC.
   Obrady relacjonowane były na bieżąco na antenie Radia Kraków oraz na Twitterze: https://twitter.com/KonferencjeSpec i Facebooku: https://www.facebook.com/Konferencje-Specjalistyczne-nauka-praktyka-biznes-104693364653123

Źródło: https://twitter.com/KonferencjeSpec, https://konferencjespecjalistyczne.pl/