Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Aktualności

Beton wałowany w prasie branżowej

2015-09-02
W lipcowym wydaniu magazynu "Gazeta Leśna" ukazał się specjalny dodatek o drogach leśnych, który ma na celu promowanie dobrych rozwiązań, także w budowie tych dróg. Technologia betonu wałowanego RCC to świetne rozwiązanie dla dróg leśnych, ze względu na znaczną trwałość pod ciężkim ruchem pojazdów obsługujących zrywkę drewna oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Cenna wymiana informacji na workshopie w Anglii

Cenna wymiana informacji na workshopie w Anglii
2015-08-16
Zespół techniczny CEMEX Infrastruktura uczestniczył w realizacji placu manewrowego w Anglii. Podczas budowy tego placu testowano nowe rozwiązania techniczne usprawniające realizacje tego typu. Wymiana własnych spostrzeżeń oraz wiedzy z doświadczonymi kolegami z Cemex UK, przyniosła wymierne korzyści dla obu stron.

Trwałość betonu wałowanego RCC

2015-06-10
W czasopiśmie branżowym Magazyn Autostrady nr. 6/2015 ukazał się artykuł Trwałość betonu wałowanego w konstrukcjach drogowych, poruszający to ważne zagadnienie od strony naukowej. Jednym z autorów artykułu jest dr inż. Beata Stankiewicz, wykładowca Politechniki Opolskiej. CEMEX Infrastruktura jako czołowy wykonawca technologii betonu wałowanego w Polsce, został poproszony o komentarz.

CEMEX INFRASTRUKTURA na kongresie powiatowych zarządców dróg

CEMEX INFRASTRUKTURA na kongresie powiatowych zarządców dróg
2015-06-10
W dniach 26-29.05.15 odbył się XVI Ogólnopolski Kongres Zarządców Dróg Powiatowych, w Boszkowie. Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu była Woda w pasie drogowym. Andrzej Wójtowicz i Michał Hebdaś z CEMEX Infrastruktura wygłosili prelekcję na temat betonu wałowanego RCC.

CEMEX na targach drogownictwa w Kielcach

CEMEX na targach drogownictwa w Kielcach
2015-05-19
W dniach 13-15.05 odbyły się Targi Autostrada Kielce, które są najważniejszym miejscem spotkań, rozmów i kontraktacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Na tegorocznej edycji Targów swoje stoisko zaprezentował CEMEX Infrastruktura, promując w ten sposób technologię betonu wałowanego. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i zapraszamy na następne targi.