Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Aktualności

CEMEX zaprasza do lektury – MBP w Sosnowcu

CEMEX zaprasza do lektury – MBP w Sosnowcu
2018-06-21
W połowie czerwca zakończyliśmy prace nawierzchniowe przy realizacji projektu „Modernizacja biblioteki miejskiej w Sosnowcu”. Jednym z etapów modernizacji obiektu było wykonanie kolorowych nawierzchni betonowych. Wykonane nawierzchnie stanowią ciekawy element estetyczny odnowionej MBP w Sosnowcu, czyniąc go wyjątkowym obiektem wartym odwiedzenia w województwie śląskim. Jesteśmy dumni z udziału w tak ważnym przedsięwzięciu, ponieważ obecnie jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w kraju.

Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg" w Węgrowie

Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg
2018-05-18
18 kwietnia w Węgrowie CEMEX Infrastruktura miała zaszczyt gościć na Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg”, które odbyło się w Węgrowie, podczas którego poruszono tematykę zalet budowania dróg betonowych w technologii betonu wałowanego (RCC), omówiono koszty budowy tych dróg w porównaniu do technologii asfaltowej, a także omówiono szereg przykładowych realizacji.

Realizacja na terenie Browaru Arcyksiążecego w Żywcu

Realizacja na terenie Browaru Arcyksiążecego w Żywcu
2018-04-18
CEMEX Infrastruktura w grudniu ubiegłego roku zakończył prace na terenie Browaru Arcyksiążęcego w Żywcu, gdzie ułożyliśmy ponad 6 tys. m2 nawierzchni z betonu wałowanego (RCC).

Pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Pogodnych Świąt Wielkanocnych!
2018-03-30
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych cały zespół CEMEX Infrastruktura życzy wszystkim odwiedzającym naszą stronę czasu pełnego spokoju, odpoczynku i wiele miłych chwil spędzonych w gronie rodzinnym.

Seminarium - "Nawierzchnie betonowe - trwałe i bezpieczne rozwiązania dla dróg dolnośląskich"

Seminarium -
2018-03-08
Tegoroczny cykl seminariów poświęconych zagadnieniom związanym z budową, użytkowaniem oraz utrzymaniem dróg betonowych z betonu wałowanego (RCC) rozpoczęliśmy 13.02.2018r. w gminie Trzebnica. W trakcie spotkania poruszane były zagadnienia związane z zastosowaniami, wykonawstwem oraz utrzymaniem nawierzchni betonowych.