Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Aktualności

Ścieżki rowerowe Żmigród – pierwsza samodzielna realizacja naszego partnera – Grupy POS-BET

Ścieżki rowerowe Żmigród – pierwsza samodzielna realizacja naszego partnera – Grupy POS-BET
2018-08-24
Nasz partner – Grupa POS – BET Sp. z o.o. prowadzi prace przy budowie dróg rowerowych w gminie Żmigród, woj. dolnośląskie. Droga rowerowa na odcinku Osiek – Książęca Wieś budowana jest w technologii betonu wałowanego (RCC). Jest to pierwsza, w pełni samodzielna realizacja Grupy POS – BET – poprzedzona szkoleniem teoretycznym i praktycznym oraz współpracą przy projektach realizowanych przez CEMEX Infrastruktura.

CEMEX Infrastruktura wspiera dziecięcy Turniej Piłkarski!

CEMEX Infrastruktura wspiera dziecięcy Turniej Piłkarski!
2018-08-03
W dniach 16 oraz 17 czerwca mieliśmy zaszczyt i przyjemność wesprzeć organizację turnieju piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-11 lat, który odbył się we Wrocławiu. Organizatorami imprezy była Wrocławska Akademia Piłkarska „Piast” oraz Klub Piłkarski O.L.K.S. „Piast” Wrocław Żerniki przy wsparciu m.in. CEMEX Infrastruktura.

CEMEX zaprasza do lektury – MBP w Sosnowcu

CEMEX zaprasza do lektury – MBP w Sosnowcu
2018-06-21
W połowie czerwca zakończyliśmy prace nawierzchniowe przy realizacji projektu „Modernizacja biblioteki miejskiej w Sosnowcu”. Jednym z etapów modernizacji obiektu było wykonanie kolorowych nawierzchni betonowych. Wykonane nawierzchnie stanowią ciekawy element estetyczny odnowionej MBP w Sosnowcu, czyniąc go wyjątkowym obiektem wartym odwiedzenia w województwie śląskim. Jesteśmy dumni z udziału w tak ważnym przedsięwzięciu, ponieważ obecnie jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w kraju.

Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg" w Węgrowie

Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg
2018-05-18
18 kwietnia w Węgrowie CEMEX Infrastruktura miała zaszczyt gościć na Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg”, które odbyło się w Węgrowie, podczas którego poruszono tematykę zalet budowania dróg betonowych w technologii betonu wałowanego (RCC), omówiono koszty budowy tych dróg w porównaniu do technologii asfaltowej, a także omówiono szereg przykładowych realizacji.

Realizacja na terenie Browaru Arcyksiążecego w Żywcu

Realizacja na terenie Browaru Arcyksiążecego w Żywcu
2018-04-18
CEMEX Infrastruktura w grudniu ubiegłego roku zakończył prace na terenie Browaru Arcyksiążęcego w Żywcu, gdzie ułożyliśmy ponad 6 tys. m2 nawierzchni z betonu wałowanego (RCC).