Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Aktualności

Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg" w Węgrowie

Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg
2018-05-18
18 kwietnia w Węgrowie CEMEX Infrastruktura miała zaszczyt gościć na Seminarium „Nowoczesne technologie budowy dróg”, które odbyło się w Węgrowie, podczas którego poruszono tematykę zalet budowania dróg betonowych w technologii betonu wałowanego (RCC), omówiono koszty budowy tych dróg w porównaniu do technologii asfaltowej, a także omówiono szereg przykładowych realizacji.

Realizacja na terenie Browaru Arcyksiążecego w Żywcu

Realizacja na terenie Browaru Arcyksiążecego w Żywcu
2018-04-18
CEMEX Infrastruktura w grudniu ubiegłego roku zakończył prace na terenie Browaru Arcyksiążęcego w Żywcu, gdzie ułożyliśmy ponad 6 tys. m2 nawierzchni z betonu wałowanego (RCC).

Pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Pogodnych Świąt Wielkanocnych!
2018-03-30
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych cały zespół CEMEX Infrastruktura życzy wszystkim odwiedzającym naszą stronę czasu pełnego spokoju, odpoczynku i wiele miłych chwil spędzonych w gronie rodzinnym.

Seminarium - "Nawierzchnie betonowe - trwałe i bezpieczne rozwiązania dla dróg dolnośląskich"

Seminarium -
2018-03-08
Tegoroczny cykl seminariów poświęconych zagadnieniom związanym z budową, użytkowaniem oraz utrzymaniem dróg betonowych z betonu wałowanego (RCC) rozpoczęliśmy 13.02.2018r. w gminie Trzebnica. W trakcie spotkania poruszane były zagadnienia związane z zastosowaniami, wykonawstwem oraz utrzymaniem nawierzchni betonowych.

Trwałe drogi betonowe w Warszawie

Trwałe drogi betonowe w Warszawie
2018-02-05
CEMEX Infrastruktura we współpracy z Działem Handlowym CEMEX Polska zrealizował kontrakt na dostawy betonu wałowanego RCC dla ZRiKD Warszawa. Naszym zadaniem było przeprowadzenie dla spółki miejskiej szkoleń z zakresu teoretycznego oraz praktycznego w zakresie wykonywania nawierzchni z betonu wałowanego RCC.