Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Aktualności

Kolejna transmisja online dla samorządów

2013-01-09
Władze samorządowe i zarządy dróg z całej Polski wzięli udział w transmisji internetowej CEMEX Polska, w trakcie której Marcin Senderski, specjalista ds. planowania strategii w CEMEX Polska, opowiadał uczestnikom o korzyściach płynących z zastosowania technologii betonowej.

Kolejna wideotransmisja o drogach betonowych

2012-12-27
Władze samorządowe i zarządy dróg z całej Polski wzięły udział w kolejnej już wideokonferencji zorganizowanej przez CEMEX Polska, w trakcie której Michał Misterski, dyrektor rozwoju biznesów powiązanych, przekonywał uczestników do zalet technologii betonowej.

Z wizytą na Podlasiu

2012-11-29
Zespół ds. nawierzchni betonowych CEMEX Polska wziął udział w XXV Forum Stowarzyszenia Związek Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego, które tym razem odbyło się w Ciechanowcu w powiecie wysokomazowieckim. Zarówno prezentacja, jak i stoisko wystawowe, cieszyły się dużym zainteresowaniem przybyłych. W województwie podlaskim znajduje się 80 gmin wiejskich i 25 miejsko-wiejskich.

Wideotransmisja dla władz lokalnych

2012-11-27
Władze samorządowe i zarządy dróg z całej Polski wzięli udział w transmisji internetowej CEMEX Polska, w trakcie której Michał Misterski, dyrektor rozwoju biznesów powiązanych, przekonywał uczestników do zalet technologii betonowej.

Promocja betonu w Lubuskiem

2012-11-26
Dzisiejsze wystąpienie pracowników CEMEX-u na Konwencie Starostów Województwa Lubuskiego w Szklarskiej Porębie zainteresowało zgromadzonych na sali przedstawicieli władz powiatowych, którzy zadali wiele pytań. Ponaddwugodzinna dyskusja została przeprowadzona przez Michała Misterskiego i Marcina Senderskiego