Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Aktualności

Beton dla armii? Spotkanie z kadrą WAT

2013-04-11
Dzisiejsze spotkanie przedstawicieli CEMEX Polska z kadrą naukową Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie otwiera nowe perspektywy przez zastosowaniem technologii betonu wałowanego w Polsce.

Wideotransmisja dla projektantów

2013-03-22
Projektanci dróg z całej Polski wysłuchali prezentacji pracowników CEMEX Polska na temat specyfiki budowy dróg w technologii betonowej, która została zorganizowana za pośrednictwem silnika transmisjeonline.pl.

O drogach na Lubelszczyźnie

2013-03-21
W Zemborzycach Dolnych k. Lublina odbył się Konwent wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, starostów, przewodniczących rad gmin i powiatów województwa lubelskiego. Zebrani przysłuchiwali się w czasie spotkania prezentacji poświęconej drogom betonowym, którą przedstawił Marcin Senderski, specjalista ds. planowania strategii w CEMEX Polska.

Rozmowy z gminami pomorskimi

2013-03-14
Przedstawiciele gmin województwa pomorskiego mieli okazję wysłuchać prezentacji o drogach betonowych, wygłoszonej przez Marcina Senderskiego podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Gmin Pomorskich. Posiedzenie odbyło się w Kartuzach w dniach 14-15 marca. Po referacie wprowadzającym, wójtowie zadali w kuluarach wiele pytań dotyczących szczegółowych kwestii związanych z zastosowaniem betonu na drogach gminnych.

Konwent Starostów w powiecie suskim

2013-02-08
Konwent Starostów Województwa Małopolskiego, który tym razem odbył się w gminie Stryszawa w powiecie suskim, zawarł w sobie punkt poświęcony prezentacji nawierzchni betonowych. Argumentację przemawiającą za drogami betonowymi prezentował Marcin Senderski. Województwo małopolskie jest jednym z najlepiej "wybetonowanych" miejsc w Polsce, głównie dzięki powiatowi nowosądeckiemu i mieście Tarnów, gdzie łącznie znajduje się ponad 250 kilometrów nawierzchni tego typu.