Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Aktualności

Konwent Starostów w powiecie suskim

2013-02-08
Konwent Starostów Województwa Małopolskiego, który tym razem odbył się w gminie Stryszawa w powiecie suskim, zawarł w sobie punkt poświęcony prezentacji nawierzchni betonowych. Argumentację przemawiającą za drogami betonowymi prezentował Marcin Senderski. Województwo małopolskie jest jednym z najlepiej "wybetonowanych" miejsc w Polsce, głównie dzięki powiatowi nowosądeckiemu i mieście Tarnów, gdzie łącznie znajduje się ponad 250 kilometrów nawierzchni tego typu.

Starostowie z Wielkopolski wysłuchali prezentacji

2013-02-04
Dzisiaj w Poznaniu miał miejsce Konwent Starostów Województwa Wielkopolskiego. Prezentacja Marcina Senderskiego poświęcona technologii betonowej i jej zastosowaniu na drogach lokalnych, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem starostów.

Kalkulator drogowy już jest. Policz i porównaj!

2013-01-31
Decydenci w samorządach terytorialnych i ich jednostkach organizacyjnych nierzadko miewają problem z wyborem najkorzystniejszej technologii budowy dróg. Wynika on głównie z uwagi na relatywnie słabą znajomość technologii betonowej w naszym kraju, która jednak może z powodzeniem konkurować z dominującym obecnie w Polsce asfaltem.

Konwent Starostów na Dolnym Śląsku

2013-01-15
Na zamku w Trzebieszowicach odbyło się posiedzenie Konwentu Starostów Województwa Dolnośląskiego. W czasie spotkania Marcin Senderski zaprezentował obecnym na sali przegląd zalet nawierzchni betonowych.

Kolejna transmisja online dla samorządów

2013-01-09
Władze samorządowe i zarządy dróg z całej Polski wzięli udział w transmisji internetowej CEMEX Polska, w trakcie której Marcin Senderski, specjalista ds. planowania strategii w CEMEX Polska, opowiadał uczestnikom o korzyściach płynących z zastosowania technologii betonowej.