Logo
Baner1 2018 Baner2 2018 Baner3 2018 Baner4 2018 Baner5 2018
cien

Aktualności

Konwent Powiatów w Łódzkiem

2013-06-25
Dziś w Pabianicach odbyło się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Łódzkiego. Marcin Senderski z CEMEX Polska przedstawił zebranym prezentację "Trwałe nawierzchnie betonowe na drogach lokalnych", zwracając szczególną uwagę na korzyści związane z realizacją drogi w technologii betonu wałowanego. Po prezentacji starostowie zadali liczne pytania dotyczące szczegółowych aspektów stosowania technologii betonowej.

O PPP w Toruniu

O PPP w Toruniu
2013-06-23
Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz Urząd Miasta Torunia zorganizowały w dniu dzisiejszym konferencję "PPP w praktyce", poświęconą praktycznym aspektom realizacji projektów PPP w zakresie termomodernizacji, rewitalizacji, efektywności energetycznej, infrastruktury sportowej oraz budowy i modernizacji dróg lokalnych.

Beton RCC na lotnisku Balice

2013-06-20
W dniu dzisiejszym CEMEX Polska dostarczył 40 m3 betonu wałowanego (RCC) jako wyrównanie i utwardzenie terenu wytwórni klienta, która zlokalizowana będzie w okolicach Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice. Docelowo z betonu RCC zostanie również wykonana podbudowa pod nawierzchnię lotniska na pasach do kołowania.

"Dziennik Bałtycki" o RCC

2013-05-29
W dzisiejszym wydaniu internetowym "Dziennika Bałtyckiego" można przeczytać ciekawy artykuł o betonie wałowanym. Gazeta słusznie zauważa, że w ostatnim czasie coraz więcej projektów drogowych tego typu jest realizowanych na terenie województwa pomorskiego. Pełny artykuł: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/905250,pomorze-coraz-wiecej-decyzji-o-budowie-drog-betonowych,id,t.html

Konwent Starostów na Pomorzu

2013-05-20
Michał Misterski, dyrektor rozwoju biznesów powiązanych w CEMEX Polska, wystąpił z prezentacją na temat zalet nawierzchni betonowych na drogach lokalnych podczas Konwentu Starostów Województwa Pomorskiego w Pruszczu Gdańskim.